kasChcesz patrzeć skarbówce na ręce i tropić korupcję? Jest praca w Biurze Inspekcji Wewnętrznej

 Średnie wykształcenie, czysta kartoteka i dobry stan zdrowia. To właściwie wystarczy, by starać się o pracę w Biurze Inspekcji Wewnętrznej, które tropi korupcję wśród funkcjonariuszy skarbówki. Ministerstwo Finansów zaprasza do składania podań.

“Jeżeli interesujesz się rozpoznawaniem, wykrywaniem i zwalczaniem przestępstw o charakterze korupcyjnym, wiążesz swoją przyszłość ze służbą w strukturach instytucji państwowej, nie boisz się nowych wyzwań, dążysz do rozwoju i możliwości wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce – to zapraszamy do wstąpienia w szeregi Służby Celno-Skarbowej w Biurze Inspekcji Wewnętrznej” – zachęca MF.

…………/

Podczas zeszłorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy szef KAS Marian Banaś podkreślał, że do wydziału zajmującego się tropieniem korupcji w skarbówce przyjmowani są młodzi ludzie “bez powiązań”, czyli spoza służb skarbowych czy nawet innych instytucji państwowych.

CAŁOŚĆ:  Money.pl

Jedna odpowiedź na „“Ale – za ile ???””

  1. Kina pisze:

    Find your personal routine and discover it-like practice, because when greed continues to be blended, you are quit just having a ghosting that can deliver.

Dodaj komentarz


NSZZ Solidarnośc - Zawsze w obronie Twoich praw!do góry