solidnewkas

kasDobre wyniki w gospodarce, podkręcenie skuteczności ściągania podatków, sukcesy KAS w walce z karuzelami podatkowymi i nielegalnym obrotem towarami akcyzowymi, wzrost dochodów budżetu państwa i ………. WIELKIE zdziwienie pracowników oraz funkcjonariuszy KAS , że nie znajdują się w grupie beneficjentów podwyżek wynagrodzeń w 2018 roku.

Związki zawodowe dostrzegają tą oczywistą dyskryminację pisząc do przedstawicieli Rządu:

          „W tych okolicznościach brak dodatkowych środków na wynagrodzenia w KAS odbieramy wręcz jako dyskryminację, a wskazywanie na to, że podwyżki dla innych grup zawodowych wynagradzanych z budżetu (dla nauczycieli będą to kolejne podwyżki w ostatnich latach…) będą możliwe dzięki wytężonej pracy Krajowej Administracji Skarbowej – jako swoiste, chociaż może niezamierzone żarty i naigrywanie się z nas.” zauważa NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” w piśmie do premier Beaty Szydło.

          „W świetle podwyżek dla Nauczycieli i innych grup zawodowych, prosimy o informację jaką podwyżkę średnio na etat zapisano w przyszłorocznym budżecie dla pracowników KAS, którzy swoimi działaniami w znacznym stopniu przyczyniają się do wygenerowania dodatkowych wpływów budżetowych?”pytają związkowcy z ZZ CELNICY PL wicepremiera Mateusza Morawieckiego.

          „Zapowiadając reformy, uspokajając naturalne niepokoje pracowników złożono bardzo konkretne deklaracje : o podwyżkach poborów właśnie. Teraz, w obliczu sukcesu, pomija się ludzi, którzy w pocie czoła, działając w ramach trudnej organizacyjnie i personalnie reformy wypracowują ten sukces ! To niebywale bolesne i frustrujące.” - piszą wrocławscy związkowcy z ZZ CELKAS w piśmie do ministra finansów i szefa KAS.

 Pracownicy i funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej czekają na reakcję i odpowiedzi Rządu w tej sprawie!

 .cg

 

2 odpowiedzi na „“Podwyżki 2018 … ?””

 1. Jsguurmd pisze:

  He has great athleticism and is getting great experience overseas.
  “There?€?s no doubt the crowd had an effect on the game,” Astros DH Carlos Beltran told Sports Illustrated shortly thereafter.
  Paul and Griffin have seemingly developed even more chemistry, which has allowed them to build off one another.

  About Latest Posts Follow MeJohn NewbyA Minnesota Vikings fan from Oregon who writes about the Houston Texans and discusses nerdy topics.
  In 1976, Larra??aga moved to Belgium for a year and served as a player-coach for??Geronemo Basketball Club.

 2. The Yankees will now wait to try to sign Machado as a free agent.

Dodaj komentarz


NSZZ Solidarnośc - Zawsze w obronie Twoich praw!do góry